O nas

Jesteśmy parą uzupełniającą się i wspierającą w życiu prywatnym i zawodowym. Jestem ekonomistką z wykształcenia, architektem wnętrz z zawodu i zamiłowania. Moja Druga Połówka to konserwator zabytków, na co dzień zmagający się z techniką ortodontyczną. Działania artystyczne – w małej i dużej skali – towarzyszą nam od dawna, pozwalają wyrazić się i spełnić zarazem.

Jako artystyczna dusza i kobieta uwielbiam rzeczy niebanalne. Nieraz szukałam dla siebie niepowtarzalnej biżuterii. Oryginalnej. Dalekiej od masowej produkcji i sztampy. Efektem tych poszukiwań jest biżuteria handmade, a szczególnym uczuciem obdarzyłam biżuterię wykonywaną techniką wire-wrapping. Bogaty świat minerałów i srebrnych wolt wciągnął mnie. Zawładnął moją wyobraźnią i czasem wolnym. Tak narodziła się Kashua. Elegancka a czasem frywolna. Delikatna i surowa. Kolorowa i stonowana. Po prostu kobieca. Doskonale podkreślająca indywidualność i charakter właścicielki zarówno na nieformalnym spotkaniu, jak i wielkiej raucie.W małej formie artystycznej jaką jest biżuteria zamykam emocje, myśli i wrażenia przebogatego kobiecego świata. Jej ulotny i pełny sprzeczności charakter z zapałem zaklinam w srebro.

Moja Druga Połówka podziela pasję rękodzielnictwa. Inny styl, inne umiejętności i męskie podejście. Zapraszamy do zapoznania się z efektami naszych zmagań.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s